2013 m. vasario 20 d., trečiadienis

Kaip išsirinkti vestuvių simbolį?

Pats pirmiausias darbas galvojant apie vestuvių stilistinę pusę yra jūsų šventės simbolis. Jis leis jūsų šventę puošiančioms dekoracijoms kurti jausmingą, asmenišką ir išbaigtą pojūtį. 

Simbolis naudojamas kuriant kvietimus, vėliau svečiai jį atpažįsta atvykę į renginio erdvę skaitydami svečių susodinimo planą, vardų kortelėse, informacinėse nuorodose; tai gali papuošti jūsų desertų stalą, poilsio ar fotosesijos vietą. 

Kaip sugalvoti ar išsirinkti simbolį?


Santuoka - dviejų, dažnai labai skirtingus pomėgius turinčių žmonių komanda. Ir nėra ko nustebti, jeigu neiškart pavyks rasti tai, kas vienija jus. Štai keletas idėjų, kaip galima pradėti simbolio paieškas:

Tai gali būti jūsų vardai ar inicialai: Įvairiausi pomėgiai - dviračiai, vynas, filmai, muzika, mėgstamos šalies/miesto simbolis, sportas, maistas, gėrimai, knygos:Įkvėpimo galite ieškoti toje vietoje, kur vyks šventė:


O gal jūsų vestuvių data yra ypatinga, jau turinti reikšmę (Mindaugo karūnavimas ar Joninės):


Tai gali būti romantiškas simbolis pvz.: širdelė, paukščiukai, gėlės, nėriniai:


Pagal sezoniškumą tinkantis gamtos motyvas - gėlės, vaisiai, uogos, reiškiniai:Jeigu šios užuominos nepadėjo jums atrasti savo simbolio - kreipkitės į Supermenų kūrybinę komandą, kuri  būtinai ras sprendimą, kaip sugalvoti jūsų vestuvėms tinkantį simbolį ir netikėčiausias jo išraiškas šventės dekore.


Tekstas: Super Agnė
Vaizdai: Super Laura

Supermenai - kūrybinė komanda
Kiekvienas mūsų darbas baigiasi švente!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą