2013 m. vasario 22 d., penktadienis

Įkvėpimas fotografijoms

Šiandien ryte skaičiau, kad "Naujos idėjos - kitų idėjų dariniai" Sk. Berkunas. 
Tinklaraštyje The Creative boom aptikau labai išsamų sąrašiuką, kur ieškoti įkvėpimo, kai kūryba stringa. Juk visiems taip kartais nutinka. Sąrašas ilgas, net 70 punkčiukų, bet turintis kategorijas. Šįkart kūrybinio įkvėpimo ieškome fotografijoms, juk laukia vienas paskutinių baltų žiemos savaitgalių!!! Nepramiegokite jo :)

FOTOGRAFIJA


1. The Big Picture: Apie įkvepiančias naujienas ir istorijas, kurios atsispindi nuotraukose, sukurtose JAV Boston Globe nuotraukų redaktorių. 


2. Guardian In Pictures: pati populiariausia foto naujienų skiltis. Yra galimybė sekti profesionalų patarimus, kaip galima pagauti panašius kadrus. 


3. 50mm: Įkvepiantis fotografo Sean Wood tinklaraštis. Tiesiog labai patogus našyti ir žvalgytis po užfiksuotas akimirkas. 4. Fish Spa: fotografijų tinklaraštis - puikus įkvėpimo šaltinis dienai pradėti. 5. They Shoot Film: Fotografų iš Los Andželo ir San Francisko duetas: Patrice Esser ir Garrick Fujii. Labai daug nuotraukų iš įvairiausių pasaulio kampelių.


6. David Kleinert Photography: Australijos kraštovaizdis, fauna ir flora :)


7. Joe McNally: trisdešimt metų fotografuojantis tinklaraštyje pateikia savo mintis, pastebėjimus ir idėjas. 


8. I Heart Faces: įkvepiantis tinklaraštis su savaitės nuotraukų vertinimais, patarimais ir kitais smagiais dalykais. Jie yra atviri įvairaus lygio fotografais, tokiais kaip pvz. mamos su fotokameromis. 
Foto: mažas Supermeniukas :)


9. Flickr Blog: daugybė fotografijų iš viso pasaulio.


10. Shutter Sisters: čia rasite daugybės fotografuojančių moterų darbus. Jų ten yra tiek daug, kad neišrinkom nei vieno. Pamatysite patys! 
Labai patiko Shutter Sisters puslapyje rasta Alan Cohen citata:

"... in moment there is life and in change there is power."

Pranešimo idėją sugalvojo, tekstus vertė, rašė ir foto įkėlė (kiekviena foto yra iš aprašomų puslapių):
Super Agnė
Supermenai - kūrybinė komanda

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą